PRIDAŤ INZERÁT
ZMAZAŤ INZERÁT
MOJE INZERÁTY
REGISTRÁCIA
PRIHLÁSIŤ SA

left

hľadať v sekcii:
ponuky zadané za:
počet izieb:
štát:
okres:
maximálna cena:

Eurokalkulačka
Europe
EUR
SKK

INFORMÁCIE O NEHNUTEĽNOSTI
 
stránka vhodná pre tlač


Ponúkame na predaj 2-izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt v Lamači na Heyrovského ul., s rozlohou 62, 97 m2 bez plochy logií na 12/12 poschodí s krásnym výhľadom.

Dispozícia bytu je riešená vstupnou chodbou, kde je šatníková roldor skriňa a walk in botník, priestranná obývačka, z ktorej sa vstupuje na loggiu, orientovaná na Východnú stranu, priestranná kuchyňa s jedálňou, z ktorej sa vstupuje na loggiu, orientovanú taktiež na Východnú stranu a spálňu, z ktorej sa vstupuje na loggiu orientovanú na J/Z stranu s nerušeným výhľadom na lesy.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, má plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, parkety, 2x roldor skrine, murovanú kúpeľňu s vaňou, samostatné wc.

Bytový dom, prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia, novej strechy, výmeny stupačiek, elektriky, rekonštrukcie spoločných priestorov, sú tu nové výťahy (nákladný aj osobný), kamerový systém, pivničné priestory a mnoho ďaľšieho v roku 2011.

K bytu patrí jedno parkovacie miesto (220,-Eur/ročne) a murovaná pivnica. V bytovom dome je veľa spoločných priestorov, ako spoločenská miestnosť, miestnosť pre ukladanie pneumatík a bicyklov, miestnosť kde je pingpongový stôl, miestnosť pre hry a podujatia, všetko v čistom a udržiavanom stave po renovácii.

Zavedený je tu optický internet. Na každom poschodí je 5 bytov, slušní susedia, pekné okolie, detský park, ako aj Lidl, autobusová zástavka, napojenia na ďiaľničný obchvat, bezbariérový vstup.

Zariadenie, ktoré sa v byte nachádza, môže v prípade záujmu zostať (v uvedenej cene), alebo bude odsťahované. Byt pôsobí veľmi útulne a priestranne, každá izba má vlastnú loggiu vrátane kuchyne a je orientovaný na dve sv.strany, teda je do "L".

Rada Vám odpoviem na ďalše otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 02/4444 2222, 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo kedykoľvek: weber@weberreality.sk, v Exkluzívnom zastúpení majiteľa.
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
0
185000 €
Lamač
Heyrovského
11.01.2022
82200 zmeniť inzerát
 
vlastníctvo
poschodie
výmera m2
platba
výťah
balkón
osobné
12/12
62
aj HU/SS
áno
áno
cena v Sk: 5573310 (kurz: 30,126 Sk)
KONTAKTNÉ ÚDAJE
meno/ RK
WEBER REALITY s.r.o.
adresa
Blumentálska 6
telefon
0908800800
mail
počet videní: 50

produkty AKURÁT

VÝHODNÝ ÚVER
- úročenie len 1,49% / fix 5 rokov
- splátke známe na clú dobu splácania
- bez vkladu
viac informácií tu

www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
 
Copyright © 2003-2019 trhRealit.sk