PRIDAŤ INZERÁT
ZMAZAŤ INZERÁT
MOJE INZERÁTY
REGISTRÁCIA
PRIHLÁSIŤ SA

left

hľadať v sekcii:
ponuky zadané za:
počet izieb:
štát:
okres:
maximálna cena:

Eurokalkulačka
Europe
EUR
SKK

INFORMÁCIE O NEHNUTEĽNOSTI
 
stránka vhodná pre tlač
Ponúkame na prenájom novostavbu 2-izb.Rodinného Domu s rozlohou 56 m2, v tichej časti vo Vysokej pri Morave (26 km/30 min. od Bratislavy), samostatne stojaci so záhradou 9 á a parkovaním pre 2 autá.

Dom je zariadený chadničkou, aickou práčkou, umývačkou riadu, roldor šatníkovou skriňou (možnosť dozariadiť), dispozične je riešený vstupnou chodbou, prepojenou obývačkou s kuchyňou (6,5 x 5 m) s vysokým stropom a vstupom na terasu a záhradu, kúpeľňou, kde je sprchový kút a WC s bidetovou sprchou, samostatnou spálňou 3,5 x 5 m). Nad kúpeľňou je úložný priestor dostupný z chodby.

Dom je nízkoergeticky a nezávislý (fotovoltika - solárne panely), kúrenie a teplá voda na aické peletkové kachle. V záhrade sa nachádza zateplený záhradný domček (14 m2), ktorý je možné využiť na uskladnenie vecí, alebo na dielňu, pristrešok na parkovanie 2 áut.

Výhodou takéhoto nezávislého domu sú poplatky za energie, od jari do jesene nulové (pri dobrom hospodárení) a počas zimy za cenu peletiek (cca do 40,-Eur/mes.) a 13,-Eur za vývoz odpadu. Internet a TV je riešený prostredníctvom RadioLAN (mikrovlnné spojenie). Psík vítaný.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo: weber@weberreality.sk

Vysoká pri Morave sa nachádza len 26 km od Bratislavy a ponúka pokojné rodinné bývanie v prírode pri lesoch, cyklohrádzi a rieke Morava. V obci sú vybudované obchody a služby, športoviská, škola, škôlka, lekáreň, kúsok od domu je malé ZOO (chovajú tu pštrosy, klokany a iné zvieratká), na lúke sa pasú koníky. Ideálne bývanie pre ľudí, ktorí chcú bývať v prírode a zároveň potrebujú byť na skok od veľkomesta.
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
2
700 €
Vysoká pri Morave
Vysoká pri Morave
18.01.2023
82326 zmeniť inzerát
 
vlastníctvo
poschodie
výmera m2
platba
výťah
balkón
osobné
0/0
56
hotovosť
nie
nie
cena v Sk: 21088 (kurz: 30,126 Sk)
KONTAKTNÉ ÚDAJE
meno/ RK
WEBER REALITY s.r.o.
adresa
Blumentálska 6
telefon
0908800800
mail
počet videní: 26

produkty AKURÁT

VÝHODNÝ ÚVER
- úročenie len 1,49% / fix 5 rokov
- splátke známe na clú dobu splácania
- bez vkladu
viac informácií tu

www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
 
Copyright © 2003-2019 trhRealit.sk