PRIDAŤ INZERÁT
ZMAZAŤ INZERÁT
MOJE INZERÁTY
REGISTRÁCIA
PRIHLÁSIŤ SA

left

hľadať v sekcii:
ponuky zadané za:
počet izieb:
štát:
okres:
maximálna cena:

Eurokalkulačka
Europe
EUR
SKK

INFORMÁCIE O NEHNUTEĽNOSTI
 
stránka vhodná pre tlač
MIMORIADNE NÍZKE NÁKLADY - rod. dom v obci Hubice
DOM MÁ MIMORIADNE NÍZKE prevádzkové NÁKLADY!
Blízko Bratislavy, RD je 15 minút od BA po diaľnici D4, v obci Hubice, predáme 5 izbový tento veľmi kvalitne postavený dom za mimoriadne výhodnú cenu. Náklady na plyn do 100 eur ročne, elektrina cca 50 eur mesačne.
Pozemok (pod domom a záhrada) je rovinatý, obdlžníkový 20x40m, takmer 8 árov. Dom je samostatne stojaci. Je postavený z najkvalitnejších dostupných materiálov, majiteľ si ho staval pre seba. Nakoľko si postavil nový, väčší dom, tak tento predáva. Má osem rokov a je nanovo zrekonštruovaný, je ako novostavba, potrebné je farebne upraviť pripravenú fasádu. Dom je zaizolovaný, vonkajšia omietka je dokončená, farebný odtieň fasády si vyberie už kupujúci.
Dom má päť miestností, kuchyňu, dve kúpeľne. Obývacia miestnosť s veľkokapacitným krbom na pevné palivo (vykúri celý dom) má 40m2. Okrem toho sú k dispozícii dve detské izby a spálňa. Pod domom sú dve miestností určené pre schladenie v letných horúčavách. Sú vydláždené o ploche cca 50m2 s odvetraním a kúrením. Izby majú samostatný vstup z predsiene. Kúpeľne sú dve, jedna s rohovou vaňou, umývadlom, wc a druhá so sprchovým kútom, umývadlom a wc. Dom je napojený na elektrinu, kanalizáciu a plyn, obecný vodovod. Okrem toho sú tu dve studne s úžasnou pitnou vodou. Jedna studňa je pripojená na rozvod vody v dome. V záhrade sú dve jazierka, krb s letným sedením, osvetlenie. Zadná časť pozemku hraničí s rozsiahlym zámockým parkom. Pred domom na spevnenej ploche môže parkovať niekoľko vozidiel.
Dom má na starosti exkluzívne Superreality, Ing. Haluška, 0905311663.
Na vyžiadanie pošlem video z domu.
Cena je len 280 000,- eur + pri rýchlom jednaní ešte dohoda možná. V cene už sú zahrnuté poplatky RK za právne služby a sprostredkovanie.
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
5 a viac
280000 €
Hubice
pri kaštieli
28.02.2023
82343 zmeniť inzerát
 
vlastníctvo
poschodie
výmera m2
platba
výťah
balkón
osobné
1/1
800
aj HU/SS
nie
nie
cena v Sk: 8435280 (kurz: 30,126 Sk)
KONTAKTNÉ ÚDAJE
meno/ RK
Ing. Haluška, Superreality
adresa
Černyševského 26, Bratislava
telefon
0905 311 663
mail
počet videní: 20

produkty AKURÁT

VÝHODNÝ ÚVER
- úročenie len 1,49% / fix 5 rokov
- splátke známe na clú dobu splácania
- bez vkladu
viac informácií tu

www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
 
Copyright © 2003-2019 trhRealit.sk