PRIDAŤ INZERÁT
ZMAZAŤ INZERÁT
MOJE INZERÁTY
REGISTRÁCIA
PRIHLÁSIŤ SA

left

hľadať v sekcii:
ponuky zadané za:
počet izieb:
štát:
okres:
maximálna cena:

Eurokalkulačka
Europe
EUR
SKK

katastrálny portál

predám  prenajmem  kúpim  prenajmem si  vymením

byt  rodinný_dom  pozemok  kancelárie  obchody  sklady  garáže  

 
 


Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Karlovej Vsi hneď pri Bille na Segnerovej ul., s rozlohou 70,31 m2 na 10.poschodí z 12 s krásnym nerušeným výhľadom, slnečnou orientáciou a balkónom pozdĺž celého bytu.

Byt je v slušnom obývanom pôvodnom stave, sú tu plastové okná, drevené parkety (zakryté celý čas kobercom vo veľmi dobrom stave), murované jadro, samostatné wc, v kúpeľni je vaňa, vedľa kúpeľne je komora (možnosť zväčšenia), kuchyňa je orientovaná na Východ, obývačka a 3 spálne sú orientované na juh, 11 m dlhý balkón pozdĺž celého bytu.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, je zateplený, sú tu vymenené stúpačky, nové výťahy, spoločné priestory, kočíkáreň a pekné okolie. Náklady na bývanie (správcovské: teplá, studená voda, kúrenie, OLO, výťahy, upratovanie a osvetlenie spoločných priestorov, fond opráv...) sú 210,-Eur plus Elektrika cca 25,-Eur a plyn 3,-Eur/mesačne.

K bytu patrí okrem pivnice (v suteréne domu 2x1,5 m) aj uzamykateľná kobka, ktorá sa nachádza priamo na poschodí pri byte, slúžiaca výhradne tomuto bytu na odkladanie vecí (lyže, sezónne veci...). Na poschodí sú dva byty, sú tu slušní susedia, v blízkosti škola, škôlka, MHD a dobré parkovanie. Priamo pri dome je Billa, v pešej dostupnosti 2 min.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800počas pracovných dní, alebo kedykoľvek na mail: webwe@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
4
195000 €
Karlova Ves
Segnerova
06.02.2023
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
Agentúrne riaditeľstvo BA - Wüstenrot životnou poisťovňou a.s. a Wüstenrot stavebnou sporiteľňou a.s.
 
 
 


Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe v Rači (Rustaveliho ul.) s rozlohou 53,20 m2 na 2.poschodí v 8.poschodovom tehlovom dome, skolaudovanom v roku 2016 s výťahom.

Byt je dispozične riešený priestrannou vstupnou chodbou, kde je po celej dĺžke umiestnená roldor zdrkadlová šatníková skriňa, samostatné wc s umývadlom, v kúpeľni je vaňa a aická práčka, v spálni je taktiež roldor, obývačka je prepojená s kuchyňou, kde je v kuchynskej linke v tvare "L" vstavaná chladnička s mrazničkou, el.rúra na pečenie, el.indukčná sklokeramická doska, 60 cm umývačka riadu a "po ruke" je aj praktická špajza. Z obývačky sa vstupuje na pomerne veľký 6,80 m2 balkón (nezapočítanom do podlahovej polochy bytu), odkiaľ je pekný výhľad na Biely Kríž, orientácia bytu je na Západ.

K bytu patrí jedno parkovacie miesto, priamo pri výťahu v podzemnej garáži a pivničná kobka, ktorá sa nachádza oproti garáži. V bytovom dome je možnosť prenajatia aj ďaľšieho parkovacieho miesta. Byt sa predáva kompletne novo-zariadený nábytkom, ktorý bol okrem spálne vyrobený na mieru. Zostávajú tu všetky spomínané elektrospotrebiče, ako aj nábytok: manželská posteľ so zdravotnými matracmi a dvomi nočnými stolíkmi IKEA, pohodlná sedačka, z ktorej je možné jednoducho pripraviť plnohodnotné spanie pre ve dospelé osoby, obývačkový nábytok pod televízor, jedálenský rozkladací stôl so stoličkami a závesmi so záclonami šitými presne na mieru.

Byt je kúpou voľný, nachádza sa v novom komplexe bytov, so širokou ponukou obchodov a služieb, detských ihrísk, parkov, dostupnosti MHD a v neposlednom rade na skok do lesa Malých Karpát. Náklady na bývanie predstavujú 122,-Eur (správca: voda, kúrenie, smeti, fond opráv, výťahy - nákladný a osobný, údržba okolia...), Elektrika 26,-Eur/mesačne pri 2 osobách. Magio TV a internet.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800, počas pracovných dní, alebo: weber@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
2
267990 €
Rača
Rustaveliho
06.02.2023
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
 


Ponúkame na predaj 3-izbový luxusný byt na Kolibe (Tupého ul.) s dvomi terasami a krásnym výhľadom na mesto, 2x dvojgarážou a vlastným kúrením.

Byt je dispozične riešený vstupnou chodbou, walk in šatníkom, 2x WC, priestranou kúpeľňou s vaňou aj sprchovým kútom, dvojumývadlom, úložným priestorom, 2x samostatnými spálňami s terasou (rodičovská a detská), kuchyňou, jedálňou, preslnenou obývačkou so vstupom na terasu so záhradným sedením a výhľadom na mesto.

Byt bol kolaudovaný v roku 2008 (14 ročná tehhlová zateplená stavba), kde sú na prízemí garáže. K tomuto bytu patrí murovaná pivnica (3,78 m2) a dve samostatné dvojgaráže spolu pre 4 osobné autá s dvomi bránami na ďiaľkové ovládanie. Objekt, kde sa byt nachádza je oplotený, je tu detské ihrisko, záhrady a je udržiavaný.

Náklady na bývanie sú: plyn 40,-Eur, Eleketrika 35,-Eur, správcovské poplatky 110,-Eur (voda, údržba a upratovanie a osvetlenie spoločných priestorov, výťah, fond opáv...). Byt má vlastné kúrenie (podlahové), čo podstatne znižuje celkové náklady na bývanie.

V byte môže zostať nábytok (na fotkách) v prípade záujmu je tento v cene. Byt je kúpou voľný a je možnosť odpočítať DPH (pre platcu DPH), taktiež financovať prostredníctvom HPÚ.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 02/4444 2222, 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo na mail kedykoľvek: weber@weberreality.sk Inzerát je aktuálny do zmazania.
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
3
570000 €
Staré mesto
Tupého
28.01.2023
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
 


Ponúkame na predaj 2-izbový, byt pri Justičnom paláci (Záhradnícka ul.) s rozlohou 66,80 m2 (plus balkóny), na druhom podlaží z 6 v tehlovom bytovom dome s výťahom.

Byt je po rekonštrukcii, sú tu plastové okná, parkety, novšia kúpeľňa a kuchyňa, na chodbe je rolddor, vymenené elektrické rozvody. Dispozične je byt riešený vstupnou chodbou, samostatnou kuchyňou, z priestrannej obývačky sa vstupuje na balkón ako aj zo spálne, ktorá je orientovaná do tichého dvora (átria), v kúpeľni je sprchový kút, wc je samostatné.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 02/4444 2222, 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo mail: weber@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
2
275000 €
Staré mesto
Záhradnícka
28.01.2023
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
 


Ponúkame na predaj 4-izb.byt vo FIVE STAR RESIDENCE na Nám.Slobody s balkónom a dvoj-garážou s rozlohou 132 m2 na 7.poschodí z 10.

Byt je dispozične riešený priestrannou vstupnu halou, kde je pozdĺž roldor, 3x samostatnými spálňami z každej so vstupom na balkón, otvorenou obývačkou s kuchyňou a jedálenským sedením, 2x WC, kúpeľňou, kde je vaňa, ako aj sprchový kút a dvojumývadlo, walk-in šatníkom.

Orientácia bytu je slnečná, V/JZ, rožný byt s krásnym výhľadom a vysokými stropmi. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2009.

V byte sú bezpečnostné vstupné dvere, audio vrátnik, alarm, podlahové kúrenie individuálne regulované termostatom, klimatizácia, veľkoformátové hliníkové okná s exteriérovými elektrickými žalúziami, kuchynská linka je vybavená zabudovanou chladničkou s mrazničkou a vstavanými spotrebičmi: mikrovlnnou a elektrickou rúrou, umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou a digestorom.

V cene bytu 699.000,-Eur sú už zahrnuté dve parkovacie miesta v uzatvorenej dvojgaráži v suteréne bytového domu (na -1 p.) dostupné "suchou nohou" priamo bezbariérovo do bytu veľkokapacitným výťahom. Náklady na bývanie sú do 300,-Eur aj s garážami (správca: kúrenie, voda, fond opráv, zimná údržba, upratovanie spol.priestorov, výťah...)

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo kedykoľvek na mail: weber@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
4
699000 €
Staré mesto
Námestie slobody
27.01.2023
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
 


Ponúkame na predaj 3-izbový byt v slušnom pôvodnom stave, s plastovými oknami, výbornej dispozície (možnosť prepojenia obývačky s halou), orientácia V/J, slnečný, s rozlohou 69,69 m2 na 12.poschodí z 12 s výťahom.

Bytový dom je v štádiu rekonštrukcie (zateplenia, novej strešnej izolácie, výmeny výťahov a renovácie spoločných priestorov), sú tu už vymenené stúpačky a nízke náklady na bývanie momentálne 108,-Eur pre 1 osobu. Náklady sa nebudú v dôsledku rekonštrukce domu navyšovať, pretože tieto sú hradené z fondu opráv (dom nepotreboval pôžičku). Byt je kúpou voľný, je tu možnosť financovania aj prostredníctvom HPÚ, nie je zatažený.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo kedykoľvek na: weber@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
3
189900 €
Petržalka
Budatínska
13.12.2022
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
výhody pre vás
 
 

Strana: 1/ 1      Celkom záznamov: 6
 

 

www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
 
Copyright © 2003-2019 trhRealit.sk