PRIDAŤ INZERÁT
ZMAZAŤ INZERÁT
MOJE INZERÁTY
REGISTRÁCIA
PRIHLÁSIŤ SA

left

hľadať v sekcii:
ponuky zadané za:
počet izieb:
štát:
okres:
maximálna cena:

Eurokalkulačka
Europe
EUR
SKK

katastrálny portál

predám  prenajmem  kúpim  prenajmem si  vymením

byt  rodinný_dom  pozemok  kancelárie  obchody  sklady  garáže  

 
 


Ponúkame na predaj 2-izb. byt v Senci na Zemplínskej ul. o rozlohe 52 m2, s loggiou (+2 m2) na zvýšenom prízemí, orientovaný na poobednú slnečnú stranu (Z).

Byt je dispozične riešený vstupnou chodbou, otvorenou kuchyňou s jedálenskám sedením a obývačkou, z ktorej sa vstupuje na loggiou, samostatnou spálňou, z ktorej sa taktiež vstupuje na logiu, kúpeľne, kde je rohová vaňa a wc.

K bytu patrí pivnica, ktorá je murovaná (2 m2) v suteréne domu, vyhradené parkovacie miesto pred oknami (v prípade záujmu je toto možné dokúpiť za cenu 17.000,-Eur, v osobnom vlastníctve). Náklady na bývanie sú nízke, správcovské poplatky (voda, kúrenie, spoločné pristory, fond opráv...) 110,-Eur a elektrika 22,-Eur.

Bytový dom má 6 poschodí, výťah, postavený je v roku 2007, zateplený, pod domom sú garáže, pivnice a spoločné priestory. Pred vstupom do bytu je vykurovaná uzamykateľná chodba pre 3 byty. Výhľad z bytu je na nízke rodinné domčeky, tichá lokalita, milí susedia-prevažne mladí ľudia s deťmi, v okolí je detké ihrisko, v blízkosti BILLA, Aquapark, Slnečné jazerá...

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky: Kontaktná osoba: Lucia Weber 02/4444 2222, 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo kedykoľvek: weber@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
2
145000 €
Senec
Zemplínska
27.01.2022
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
Agentúrne riaditeľstvo BA - Wüstenrot životnou poisťovňou a.s. a Wüstenrot stavebnou sporiteľňou a.s.
 
 
 


Ponúkame do prenájmu 2-izbový, novo zariadený byt v Senci v novostavbe na Tehelnej ul. (pri kauflande, smer Šenkvice) s rozhlohou 53 m2 a terasou, na 3.poschodí z 3, s parkovacím miestom.

Byt je zariadený chladničkou, rozkladacou sedačkou, jedálenským sedením, manželskou posteľou, 3x roldor šatníkovou skriňou. V byte je podlahové kúrenie, terasa, na ktorú sa vstupuje zo spálne aj z obývačky, je slnečný a priestranný.

V byte ešte nikto nebýval, zariadenie je úplne nové, moderné.

V uvedenej cene sú zahrnuté všetky energie.

K bytu patrí parkovacie miesto, ktoré nie je zahrnuté v cene nájmu (50,-eur/mes.). Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 3x nájom (nájom, provízia a vratný depozit).

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800, 02/4444 2222 počas pracovných dní, alebo kedykoľvek: weber@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
2
500 €
Senec
Tehelná
19.01.2022
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
 


Ponúkame na predaj 2-izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt v Lamači na Heyrovského ul., s rozlohou 62, 97 m2 bez plochy logií na 12/12 poschodí s krásnym výhľadom.

Dispozícia bytu je riešená vstupnou chodbou, kde je šatníková roldor skriňa a walk in botník, priestranná obývačka, z ktorej sa vstupuje na loggiu, orientovaná na Východnú stranu, priestranná kuchyňa s jedálňou, z ktorej sa vstupuje na loggiu, orientovanú taktiež na Východnú stranu a spálňu, z ktorej sa vstupuje na loggiu orientovanú na J/Z stranu s nerušeným výhľadom na lesy.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, má plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, parkety, 2x roldor skrine, murovanú kúpeľňu s vaňou, samostatné wc.

Bytový dom, prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia, novej strechy, výmeny stupačiek, elektriky, rekonštrukcie spoločných priestorov, sú tu nové výťahy (nákladný aj osobný), kamerový systém, pivničné priestory a mnoho ďaľšieho v roku 2011.

K bytu patrí jedno parkovacie miesto (220,-Eur/ročne) a murovaná pivnica. V bytovom dome je veľa spoločných priestorov, ako spoločenská miestnosť, miestnosť pre ukladanie pneumatík a bicyklov, miestnosť kde je pingpongový stôl, miestnosť pre hry a podujatia, všetko v čistom a udržiavanom stave po renovácii.

Zavedený je tu optický internet. Na každom poschodí je 5 bytov, slušní susedia, pekné okolie, detský park, ako aj Lidl, autobusová zástavka, napojenia na ďiaľničný obchvat, bezbariérový vstup.

Zariadenie, ktoré sa v byte nachádza, môže v prípade záujmu zostať (v uvedenej cene), alebo bude odsťahované. Byt pôsobí veľmi útulne a priestranne, každá izba má vlastnú loggiu vrátane kuchyne a je orientovaný na dve sv.strany, teda je do "L".

Rada Vám odpoviem na ďalše otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 02/4444 2222, 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo kedykoľvek: weber@weberreality.sk, v Exkluzívnom zastúpení majiteľa.
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
0
185000 €
Lamač
Heyrovského
11.01.2022
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
výhody pre vás
 

Strana: 1/ 1      Celkom záznamov: 3
 

 

www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
 
Copyright © 2003-2019 trhRealit.sk