PRIDAŤ INZERÁT
ZMAZAŤ INZERÁT
MOJE INZERÁTY
REGISTRÁCIA
PRIHLÁSIŤ SA

left

hľadať v sekcii:
ponuky zadané za:
počet izieb:
štát:
okres:
maximálna cena:

Eurokalkulačka
Europe
EUR
SKK

katastrálny portál

predám  prenajmem  kúpim  prenajmem si  vymením

byt  rodinný_dom  pozemok  kancelárie  obchody  sklady  garáže  

 
 


Ponúkame na predaj krásny 2,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na začiatku Dúbravky (Sokolíková ul.) pod lesom v tichom prostredí v nizkopodlažnom dome s loggiou pozdĺž celého bytu s rozlohou 53 m2 plus loggia 7 m2.

Byt prešiel kompletnou modernou rekonštrukciou, sú tu plastové okná, nové rozvody Elektriky, vody, stúpačky, omietky, strierky, podlahy, nová kuchyňa na mieru, rordor v spálni, nová kúpeľňa s priestranným spchovým kútom, bezpečnostné dvere a interiérové posuvnú dvere.

Pozdĺž celého bytu je loggia, ktorá je zasklenná, má drevnú podlahu a terasové sedenie.

Nábytok, ktorý vidíte na fotkách v byte môže zostať v prpade záujmu v cene.

K bytu patrí pivnica a pod bytom je vykurovaná garáž, pred ktorou je ešte parkovacie miesto a ktorú je možné kúpiť spolu s týmto bytom za cenu 42.500,-Eur. Garáž je vymaľovaná, má novú dlažbu a rozlohu 17 m2. Byt aj garáž je možné kúpiť len na čiastočný hypotekárny úver.

Orientácia bytu je Východná (doobedné slniečko). Náklady na bývanie sú pre 2 osoby 130,-Eur (správca-teplá a studená voda, kúrenie, osvetlenie a upratovanie spoločných priestorov, zimná údržba, fond opráv...) plus Elektrika cca 25,-Eur/mes. podľa spotreby.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo na mail kedykoľvek: weber@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
2,5
219500 €
Dúbravka
Sokolíkova
28.06.2022
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
Agentúrne riaditeľstvo BA - Wüstenrot životnou poisťovňou a.s. a Wüstenrot stavebnou sporiteľňou a.s.
 
 
 


Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Karlovej Vsi hneď pri Bille na Segnerovej ul., s rozlohou 70,31 m2 na 10.poschodí z 12 s krásnym nerušeným výhľadom, slnečnou orientáciou a balkónom pozdĺž celého bytu.

Byt je v slušnom obývanom pôvodnom stave, sú tu plastové okná, drevené parkety (zakryté celý čas kobercom vo veľmi dobrom stave), murované jadro, samostatné wc, v kúpeľni je vaňa, vedľa kúpeľne je komora (možnosť zväčšenia), kuchyňa je orientovaná na Východ, obývačka a 3 spálne sú orientované na juh, 11 m dlhý balkón pozdĺž celého bytu.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, je zateplený, sú tu vymenené stúpačky, nové výťahy, spoločné priestory, kočíkáreň a pekné okolie. Náklady na bývanie (správcovské: teplá, studená voda, kúrenie, OLO, výťahy, upratovanie a osvetlenie spoločných priestorov, fond opráv...) sú 210,-Eur plus Elektrika cca 25,-Eur a plyn 3,-Eur/mesačne.

K bytu patrí okrem pivnice (v suteréne domu 2x1,5 m) aj uzamykateľná kobka, ktorá sa nachádza priamo na poschodí pri byte, slúžiaca výhradne tomuto bytu na odkladanie vecí (lyže, sezónne veci...). Na poschodí sú dva byty, sú tu slušní susedia, v blízkosti škola, škôlka, MHD a dobré parkovanie. Priamo pri dome je Billa, v pešej dostupnosti 2 min.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800počas pracovných dní, alebo kedykoľvek na mail: webwe@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
4
235000 €
Karlova Ves
Segnerova
24.06.2022
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
 


Ponúkame na predaj 3,5-izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt v širšom centre na Čsl.parašutistov (pri Poluse) s rozlohou 71,95 m2 na 8.poschodí s výťahom s dvomi loggiami a výhľadom.

V byte je novšia kuchynská linka ako aj kúpeľňa, kde je vaňa, v izbách sú parkety, na chodbe priestranná roldor šatníková skriňa a plastové okná. Z kuchyne a spálne sú pozdĺž bytu dve priestranné loggie, ktoré sú prepojené a odtiaľto je krásny výhľad na Kolibu.

Byt je orientovaný na slnečnú stranu do "L" (kuchyňa, obývačka na Východ, spálne na Juh), k bytu patrí pivničná murovaná kobka, ktorá sa nachádza priamo na poschodí pri byte. V dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou sú dva nové moderné výťahy, kamerový systém, náklady na bývanie sú do 200,-Eur.

Lokalita, kde sa byt nachádza, je tichá a zároveň dobre dostupná do centra, v okolí škola, škôlka, Polus, Kuchajda, Koliba, priamo pred domom je detské ihrisko, park.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 0908 800 800, 02/4444 2222 počas pracovných dní, alebo kedykoľvek na mail: weber@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
4
245000 €
Nové Mesto
Čsl. parašutistov
23.06.2022
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
 
Predám skoro nový drevený bilboard ? reklamná tabuľa, rozmery 3,5 x 2,5 m. LED solárne osvetlenie. Jednoduchá montáž.
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
0
1500 €
Svit
Štúrova
26.05.2022
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
výhody pre vás
 

Strana: 1/ 1      Celkom záznamov: 4
 

 

www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
 
Copyright © 2003-2019 trhRealit.sk