www.freedomDOM.cz
PRIDAŤ INZERÁT
ZMAZAŤ INZERÁT
MOJE INZERÁTY
REGISTRÁCIA
PRIHLÁSIŤ SA

left

hľadať v sekcii:
ponuky zadané za:
počet izieb:
štát:
okres:
maximálna cena:

Eurokalkulačka
Europe
EUR
SKK

katastrálny portál

predám  prenajmem  kúpim  prenajmem si  vymením

byt  rodinný_dom  pozemok  kancelárie  obchody  sklady  garáže  

 
 
Predaj rodinného domu v obci Maršová-Rašov s hospodárskou budovou. V prízemí sa nachádza kotolňa, práčovňa, pivničné priestory. Na prvom poschodí: kuchyňa, obytná miestnosť, kúpeľňa, WC. Podkorive: 2x obytná miestnosť, kúpeľka, WC. Zastavaná plocha 113,75 m2, pozemok 500 m2. Cena dohodou. Pre viac informácií prosím volať 0951 358 539.
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
4
dohodou €
MARŠOVÁ-RAŠOV
233
19.11.2020
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
Agentúrne riaditeľstvo BA - Wüstenrot životnou poisťovňou a.s. a Wüstenrot stavebnou sporiteľňou a.s.
 
 
 
Ponúkame na predaj 5-izbový Rodinný dom na tichom mieste pri lese na KOLIBE (ul. Horná Vančurova) s rozlohou 228 m2 na dvoch podlažiach s čiastočným podpivničením, v slepej ulici s upravenou záhradou s rozlohou 5,59 á so všetkými IS, na prevažne rovinnatom pozemku.

Dispozícia domu pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, kde je šatník, hosťovská izba oproti ktorej je kúpelňa s wc a sprchovým kútom, obývačka prepojená s veľlkou kuchyňou, jedálňou, barovým pultom a vstupom na terasu, odkiaľ sa vchádza na záhradu, ktorá poskytuje úplné súkromie.

Na prvom poschodí sú tri pomerne rovnako veľké spálne (z každej je vstup na balkóny, každý po 10 m2 z oboch strán domu), samostatný šatník "walk in" a krásna kúpeľňa s vaňou do tvaru "O" (pre 4 osoby), dve umývadlá, wc, bidet.

Podkrovie ponad celým domom je pochôdzne, obložené drevom a zateplené. Dom je skolaudovaný v roku 2000, zateplený minerálnou vatou Nobasil 15 cm (nie polystyrénom), na oknách sú el.ovládateľné žalúzie, príjazdová cesta a parkovanie pre 5 áut je vyhrievané. Pod terasou je skladový priestor (pivnica). V celom dome je podlahové plynové kúrenie.

Rodinný dom sa nachádza 5 min. peši od zástavky MHD, veľmi dobre dostupný do mesta cca 8 min.autom a nachádza v pokojnom mieste, oproti chránenej oblasti. ideálne rodinné bývanie v meste a zároveň zdravom prostredí vidieka. Dom je kúpou voľný.

Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 02/4444 2222, 0908 800 800 počas pracovných dní, alebo kedykoľvek: weber@weberreality.sk
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
5 a viac
659000 €
Bratislava - Nové Mesto
Horná Vančura
17.11.2020
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
výhody pre vás
 

Strana: 1/ 1      Celkom záznamov: 2
 

 

Reality Martin
Reality Martin
Reality Martin

www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
 
Copyright © 2003-2019 trhRealit.sk