www.freedomDOM.cz
PRIDAŤ INZERÁT
ZMAZAŤ INZERÁT
MOJE INZERÁTY
REGISTRÁCIA
PRIHLÁSIŤ SA

left

hľadať v sekcii:
ponuky zadané za:
počet izieb:
štát:
okres:
maximálna cena:

Eurokalkulačka
Europe
EUR
SKK

katastrálny portál

predám  prenajmem  kúpim  prenajmem si  vymením

byt  rodinný_dom  pozemok  kancelárie  obchody  sklady  garáže  

 
 
fotka
Prenájom obchodného priestoru nachádzajúceho sa na Drevenej ulici v Galante, v bezprostrednej blízkosti obchodného domu Tesco s parkovaním hneď pri prevádzke + možnosť vyhradeného parkovacieho miesta poskytnuté majiteľom budovy (až do 10 parkovacích miest).
Prenájom je v lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou, v centre mesta a vysokou frekvenciou návštevníkov. V okolí a v OD Tesco sa nachádza množstvo navštevovaných prevádzok: lekáreň, klenoty, kebab, Slovenská sporiteľňa, kvety, Tatra banka, hračkárstvo, optika, doplnky mobilov, chovateľské potreby, tlačiarne...

Obchodný priestor sa nachádzajú na vyvýšenom prízemí, do ktorého je možný vstup priamo z exteriéru a interiéru (2 vstupy). Súčasťou prenájmu je aj k priestoru prislúchajúca terasa.
Interiér (76 m2) je dispozične predelený na dve miestnosti. Má vlastnú toaletu s umývadlom a odkladací priestor. Priestory sú klimatizované s vysokými stropmi, vykurované, voda, NN, internet, hlásiče požiaru. V prípade záujmu je možnosť prenajať aj skladové priestory nachádzajúce sa v budove. Priestor je vhodný na prevádzku obchodu - maloobchodnej predajne, kancelárie, showroom-u, eshopu, vzorkovňa a pod. Úpravy priestoru sú možné po dohode s majiteľom budovy, v prípade dlhodobého nájmu je otvorené jednanie o financovaní prestavby.

CENA NA DOTAZ

MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO PRENÁJMU .

PROVÍZIU NEPLATÍTE!
Komunikujete priamo s majiteľom (prevádzkarom)
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
2
dohodou €
Galanta
Drevená 888/3
27.07.2020
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
Agentúrne riaditeľstvo BA - Wüstenrot životnou poisťovňou a.s. a Wüstenrot stavebnou sporiteľňou a.s.
 
 
 
Ponúkame priestory, ktoré vám umožnia štýl práce a podnikania v nádhernom, účelovo na mieru upravenom prostredí, zdieľanom s ďalšími službami, pričom každá má v koncepte svoj vyhranený priestor (viacero možností od od 6m2, možný aj hodinový prenájom na externé eventy). Vhodné pre akékoľvek služby spojené so skrášľovaním a regeneráciou organizmu, ako aj pre masáže, fyzioterapiu, akupunktúru, predajný showroom, ale v rámci spolupráce radi privítame aj stylistky, vizážistky, či life koučov, nakoľko Holistic space je vhodný aj na rôzne workshopy. Priestor je situovaný v objekte City Park, Plynárenská 3/D, 821 09 Bratislava. Bližšie informácie po prejavení záujmu.
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
0
300 €
Ružinov
Plynárenská 3D
15.07.2020
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
výhody pre vás
 

Strana: 1/ 1      Celkom záznamov: 2
 

 

Reality Martin
Reality Martin
Reality Martin

www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
 
Copyright © 2003-2019 trhRealit.sk