www.freedomDOM.cz
PRIDAŤ INZERÁT
ZMAZAŤ INZERÁT
MOJE INZERÁTY
REGISTRÁCIA
PRIHLÁSIŤ SA

left

hľadať v sekcii:
ponuky zadané za:
počet izieb:
štát:
okres:
maximálna cena:

Eurokalkulačka
Europe
EUR
SKK

INFORMÁCIE O NEHNUTEĽNOSTI
 
fotka  stránka vhodná pre tlač
Predám veľký 3-i zrekonšt. a úplne zariadený byt v skvelej lokalite Sídlisko v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na ulici 29. augusta, pričom vynikajúca poloha je jeho veľmi silná stránka. Dostupnosť do maximálne 5 minút pešo je všetko potrebné ? autobusová stanica Terminál, OD Kaufland, reštaurácia, škola, škôlka, park, detské ihrisko, atď. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome, ktorý je postavený ďalej od cesty, takže zároveň bez výraznejšieho rušenia z ulice. Orientácia bytu?východ a juh.

K bytu prislúcha aj murovaná pivnica Plánované je aj zateplenie celého bytového domu a nová fasáda, takže je predpoklad na ďalšie zatraktívnenie bytu. Samotný byt už prešiel kompletnou rekonštrukciou?nové rozvody elektrického vedenia, vody a odpadu. Chodba, kuchyňa, kúpeľa, WC a špajza ? dlažba. Obývačka a ďalšie dve izby ? drevená podlaha po úplnej renovácii?vybrúsená, tmelená a v niekoľkých vrstvách lakovaná. V byte vymenené drevené eurookná.Všetky miestnosti bytu sú dostatočne veľké, podlahová plocha bytu podľa listu vlastníctva 80,8 m2.

Veľkým plusom je, že byt sa navyše predáva plne zariadený so všetkým čo v ňom je.V byte je k dispozícii nadštandardné množstvo odkladacieho priestoru.V oboch spálňach sú na mieru vstavané skrine na celú stenu, ďalšia rozmerná vstavaná skriňa je na chodbe a odkladacie priestory sú taktiež v na mieru vyrobenej skrini v obývačke.Rovnako na mieru bolo vyrábané aj celé zariadenie obývačky ? skriňa, skrinka pod TV s barovou skrinkou, 2 ks stolíkov. Okrem tohto sa byt predáva aj so zvyšným zariadením ? kuchynská linka so spotrebičmi ? rúra + plynová varná doska, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, stôl a stoličky.Ďalej v byte zostáva ? nerezová chladnička, práčka, TV LCD Samsung 55 palcov, robotický vysávač Roborock, sedačka v obývačke a 1 ks dvoj-posteľ v izbe.

Byt je preto vhodný buď na rodinné bývanie alebo na prenajímanie ako investičný byt s veľkým potenciálom. Cena 154 000 ? komplet za všetko (v prípade rýchleho jednania možná aj dohoda).
počet izieb
cena
mesto
ulica
dátum
ID
3
Banská Bystrica - Sídlisko
29. augusta
11.05.2020
81891 zmeniť inzerát
 
vlastníctvo
poschodie
výmera m2
platba
výťah
balkón
osobné
3/4
80
aj HU/SS
nie
nie
cena v Sk: (kurz: 30,126 Sk)
KONTAKTNÉ ÚDAJE
meno/ RK
Martin
adresa
telefon
0949430928
mail
počet videní: 268

produkty AKURÁT

VÝHODNÝ ÚVER
- úročenie len 1,49% / fix 5 rokov
- splátke známe na clú dobu splácania
- bez vkladu
viac informácií tu

Reality Martin
Reality Martin
Reality Martin

www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
www.trhRealit.sk
 
Copyright © 2003-2019 trhRealit.sk